USUWANIE PLAM

 

Rodzaje plam jakie usuwamy :

Specjalizujemy się w usuwaniu różnego rodzaju plam z Państwa mebli tapicerowanych, najczęściej spotykane to:
plamy z kawy, plamy z herbaty, plamy z czerwonego wina, plamy z soków owocowych, plamy z pepsi i coli, plamy po piwie, plamy po długopisach, plamy po markerach, plamy po lakierze do paznokci, plamy z atramentu, plamy z krwi, plamy po wodzie, plamy organiczne. Używamy specjalistycznych i dobranych do danych zabrudzeń odplamiaczy niedostępnych na detalicznym rynku.

 

USUWANIE BRZYDKICH ZAPACHÓW

 

Częstym problem z którym się spotykamy podczas czyszczenia tapicerki meblowej oraz dywanów i wykładzin jest sprawa przykrego zapachu.

Zapach ten może być spowodowany przez wiele czynników, najczęstsze to:

– dywany oraz łóżka posikane przez koty
– dywany oraz wykładziny posikane przez pieski
– zapach po wymiocinach na dywanach lub meblach, materacach
– zapach po papierosach głównie na tapicerce meblowej, wnętrze samochodów
– zapach zgnilizny jeśli meble stały w nieogrzewanym pomieszczeniu, np garaż, piwnica
– zapach po zalaniu, przemoczeniu dywanu

Posiadamy odpowiednie neutralizatory zapachów, urządzenia ozonujace oraz umiejętności nabyte przez lata praktyki, które teraz wykorzystujemy w walce z nieprzyjemnymi zapachami.

CZYSZCZENIE ANTYALERGICZNE

 

Oferta czyszczenia antyalergicznego skierowana jest do następujących osób:

– dzieci
– niemowlaków
– osób chorych na astmę
– cierpiących na choroby płuc
– osób starszych
– alergików, uczulonych na kurz roztocza

Stosujemy tylko środki czyszczące dedykowane do wyżej wymienionych osób, mają one zapewnić bezpieczeństwo ludzi oraz zwierząt. Podczas tego typu czyszczenia usuwane jest 99% roztoczy, alergenów oraz bakterii obowiązkowo przed czyszczeniem wykonujemy odkurzanie czyszczonej powierzchni, przez co kurz nie odrywa się od materiału w czasie prania i nie drażni uczulonych osób.

DEZYNFEKCJA PAROWA - PRANIE PAROWE

Dezynfekcja parą o wysokiej temperaturze ok. 130 oC daje gwarancje czystości i świeżości pomieszczenia. Stosując nowoczesne maszyny parowe usuwamy wszelkiego typu alergeny i roztocza z dezynfekowanych powierzchni. Może być użyta wszędzie tam gdzie np. nie wskazane jest używanie środków chemicznych.

Gorąca para wodna skutecznie zabija zarodniki pleśni i grzybów oraz niebezpieczne drobnoustroje. Jest to metoda w pełni ekologiczna i w 100% zgodna z naturą. Jedynym środkiem biobójczym jest para wodna. Polecana osobom podatnym i cierpiącym na alergie oraz ceniącym czystość i świeżość swojego otoczenia; domu, mieszkania, biura itp.

Dezynfekujemy metodą parową: łóżka, materace, dywany, wykładziny , sofy, kanapy, fotele, tapicerkę meblową, zabawki lub całe łazienki w domach, firmach, hotelach. To metoda czysta i całkowicie bezpieczna dla dzieci.